به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، اصغر مهری ظهر امروز در نخستین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال ۱۳۹۷ در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند با اشاره به خدمات ارائه شده در سال گذشته اظهار کرد: در این خصوص، ۴۷ هزار متر شبکه‌گذاری گاز در شهرستان دماوند انجام شده است.

وی با بیان اینکه نزدیک پنج هزار مورد اشتراک گاز واگذار شد، افزود: همچنین در این راستا، یک‌هزار و ۲۰۰ مورد علمک گاز در شهرستان دماوند نصب شد.

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند گفت: با وجود همه اقدامات انجام شده، اما بسیاری از کارها باقی مانده است و ما ملزم هستیم که در سال جدید روند بهتری را به کار بگیریم تا عقب ماندگی‌ها جبران شود.

مهری با تأکید بر حفظ تأسیسات زیرزمینی و شیرآلات شبکه گاز در معابر تصریح کرد: از ادارات خدماتی، شهرداری‌ها و دهیاری می‌خواهیم که حفظ این تأسیسات در اولویت داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید کمیته حفاری در شهرستان دماوند تشکیل شود، بیان کرد: با تشکیل این کمیته به صورت ماهیانه می‌توان تعامل بیشتری بین دستگاه‌های خدماتی در راستای حفظ تأسیسات زیرزمینی به وجود بیاید؛ در بحث گاز اگر این موضوع رعایت نشود، تبعات زیادی به همراه دارد.

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند در خصوص بدهی گاز برخی از ادارات اضافه کرد: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان لازم است که بدهی‌های مربوط به قبوض گاز توسط ادارات و مشترکان پرداخت شود.

*لزوم مناسب‌سازی اماکن و معابر عمومی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند نیز با اشاره به اینکه این اداره وظیفه دارد که مشکلات و مطالبات معلولان را به گوش مسؤولان برساند، افزود: تردد برای معلولان و جانبازان در بسیاری از معابر مشکل بوده که لازم است تا مناسب‌سازی معابر توسط دستگاه‌ها در اماکن و معابر عمومی انجام شود.

حسین بی‌نیازی گفت: همه وظیفه خدمات‌رسانی به معلولان و … داریم که امیدواریم دستگاه‌ها اهتمام ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

انتهای پیام/س