امیرحسین طهماسب‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق اجرای پروژه‌های عمرانی را یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های دهیاری و شورای اسلامی روستای لومان در سال جاری دانست و اظهار کرد: با توجه به اختصاص اعتبار از طریق مالیات بر ارزش‌افزوده اهم فعالیت‌های دهیاری و شورای اسلامی روستای لومان به پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت.

وی افزود: در انجام پروژه‌های عمرانی در این روستا رفع برخی مشکلات، انجام زیرسازی و آسفالت و جدول‌گذاری نسبت به دیگر موارد مورد توجه و در دستور کار قرار گرفت.

دهیار روستای لومان با اشاره به انجام برخی پروژه‌ها تصریح کرد: جدول‌گذاری آرامستان روستا به متراژ ۲۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال از نخستین پروژه‌های عمرانی در سال جاری بوده است.

طهماسب‌پور با اشاره به دیگر پروژه‌های انجام شده در این روستا اظهار کرد: اجرای دیوار حائل به طول ۲۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون ریال و همچنین زیرسازی و آسفالت روستا به طول یک هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ‌بر ۴۴۰ میلیون ریال از دیگر فعالیت‌های عمرانی دهیاری و شورای اسلامی روستای لومان در سال جاری بود.

وی ادامه داد: این سه پروژه ظرف مدت ۶۰ روز با اعتباری بالغ بر ۷۸۰ میلیون ریال انجام شد و در نظر داریم در دیگر حوزه‌ها نیز در روستا فعالیت خود را افزایش دهیم.

انتهای پیام/ف