به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، فهیمه امرالهی با اشاره به ادامه عملیات روکش آسفالت خیابان شهید مطهری کیلان اظهار کرد: پروژه روکش آسفالت خیابان مطهری از محله کوهان تا محله اتحاد شهر کیلان در حال انجام است.

وی افزود: این پروژه به طول بیش از دو هزار متر بوده که یک‌هزار و ۵۰۰ متر آن آسفالت و بیش از ۵۰۰ متر آن با اختصاص اعتبارات لازم در حال انجام است که با اجرای این پروژه، تردد شهروندان و مسافران عبوری تسهیل خواهد شد.

سرپرست شهرداری کیلان گفت: اعتبار عملیات پروژه آسفالت خیابان شهید مطهری کیلان از محل تملک دارایی از ردیف جرایم راهنمایی و رانندگی تأمین شده است.

امرالهی تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم، عملیات لکه‌گیری معابر به‌منظور سهولت در تردد هیأت‌های عزاداری، سینه‌زنی و زنجیرزنی در محله‌های شهر کیلان در حال اجراست.

وی بیان کرد: همچنین به همین مناسبت، پرچم‌های مزین به نام سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در شهر کیلان نصب شد تا این شهر برای آغاز ماه محرم و صفر سیاه‌پوش باشد.

سرپرست شهرداری کیلان افزود: نشست هماهنگی هیأت‌های مذهبی شهر کیلان برای برگزاری هرچه بهتر عزاداری حسینی در این شهر فردا دوشنبه با حضور مسؤولان شهری و هیأت‌های مذهبی در حسینیه کیلان برگزار می‌شود.

امرالهی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات شهرداری کیلان با توجه به فرارسیدن فصل بهار تعلیم و serbia escort تربیت، فضاسازی شهر کیلان با نصب بنرهای مرتبط با آغاز سال تحصیلی است تا فضای شهری متناسب با این موضوع باشد و دانش‌آموزان کیلانی با شور و نشاط بر سر کلاس‌های درس حاضر شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه یکی از اقدامات شهرداری حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان است، عملیات پاکسازی و شست‌وشوی معابر و محلات به همت نیروهای خدمات شهری به صورت منظم در حال اجراست.

منبع: فارس

انتهای پیام/س