به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عطاءالله اسفندیار به مناسبت دهه کرامت اظهار کرد: دهه کرامت از میلاد حضرت معصومه (س) آغاز می‌شود و تا ولادت امام رضا (ع) ادامه دارد.

وی ادامه داد: برنامه‌های ویژه‌ای در دهه کرامت داریم و یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما، جشن شب ولادت امام رضا (ع) است که در جوار امام‌زاده اسماعیل (ع) فیروزکوه برگزار می‌شود.

اسفندیار با تأکید بر اینکه روز ملی بزرگداشت امام‌زادگان (ع) را در پیش داریم، تصریح کرد: سومین همایش بزرگداشت امام‌زادگان (ع) را در جوار امام‌زاده اسماعیل (ع) با حضور خدام این آستان مقدس و مردم هیأت امنا، واقفان و خیران برگزار خواهیم کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه مهم‌ترین برنامه ما در حوزه اوقاف شهرستان فیروزکوه بازدید میدانی از موقوفات است، اضافه کرد: بررسی میدانی داشته‌ها در حوزه موقوفات در حال اجراست.

اسفندیار با بیان اینکه وجود موقوفات را با پرونده‌ها مطابقت می‌دهیم، تصریح کرد: برخی از اصلاحیه‌ها به‌ویژه در متراژ زمین‌ها قابل‌توجه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه با تأکید بر اینکه نظارت بر موقوفات وجود دارد، اظهار کرد: مهم‌ترین بحث، نگاه ویژه به نیت واقف است که باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/