به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس و عید سعید فطر با حضور جمعی از مسؤولان در سالن نشست‌های شورای اسلامی شهر کیلان برگزار شد.

این نشست با حضور رئیس شورای فرهنگی مذهبی کیلان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، مسؤول مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان، فرمانده کلانتری کیلان، مسؤول امور ایثارگران، معاون خدمات شهر و مسئول آتش‌نشانی شهر کیلان برگزار شد.

در این نشست در خصوص برنامه‌‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس و اقامه نماز عید فطر مباحثی گفت‌وگو و بررسی شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس شهر کیلان در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان، ساعت ۱۱ صبح از میدان امیرکبیر آغاز و پس از پیمودن مسیر به گلزار شهدای محله فاجان ختم می‌شود و در پایان سخنرانی و قطعنامه راهپیمایی قرائت خواهد شد.

نماز عید سعید فطر نیز در چهار نقطه از شهر کیلان اقامه می‌شود که برنامه‌ریزی‌هایی در این زمینه به خصوص برای جمع‌آوری ذکات فطره صورت گرفت.

همچنین با توجه به اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در کشور، مقرر شد که پایگاه‌های کنترل فشار خون در روز راهپیمایی قدس و محل برگزاری نمازهای عید سعید فطر برپا شود.

انتهای پیام/