به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نشست ستاد برف‌روبی شهرداری آبسرد با حضور معاون شهرداری، سرپرست خدمات شهری، سرپرست اداری، سرپرست آتش‌نشانی، مسؤول نقلیه شهرداری، مسؤول مالی، سرپرست فضای سبز، مسؤول سد معبر و سرکارگر خدمات شهری شهرداری آبسرد برگزار شد.

در این نشست قرار شد که شیفت ستاد حوادث در گروه تنظیم شامل رانندگان پایه یک و دو و پرسنل خدمات شهری و فضای سبز ایجاد شود و افراد سرشیفت در مواقع برفی حضور فعال داشته باشند.

همچنین مسؤولان واحدها باید نسبت به خرید لباس گرم و احداث آشیانه خودروهای برف‌روبی در اسرع اقدام کنند و خرید لاستیک لودر و گریدر در اولویت قرار گیرد و با فرمانداری برای تأمین گازوئیل مکاتبه شود.

از سویی دیگر، قرار است تا آموزش تئوری به پرسنل خدمات شهری جهت نمک‌پاشی انجام شود و کلیه پرسنل فضای سبز به غیر از نیروهای گلخانه با هماهنگی خدمات شهری در ستاد باشند.

اولویت در برف‌روبی با بلوارهای اصلی شهر آبسرد خواهد بود؛ یعنی از بلوار امام خمینی تا آبشار کوهان و بلوار آیت‌الله خامنه‌ای تا کلانتری و جاده زان تا ابتدای گلدشت؛ همچنین در صورت تعطیل نبودن ادارات دولتی و مدارس برف‌روبی در اولویت قرار خواهد گرفت.

در این نشست تأکید شد تا در صورت احتیاج و ضرورت، نیروهای مازاد کارخانه به صورت موقت به عنوان نیروهای نمک‌پاش مورد استفاده قرار گیرند و همچنین دم تیغه‌های پاکت و ناخن لودر نیز خریداری شود.

انتهای پیام/س