گزارش تصویری


به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، دومین دوره لیگ کاراته غیرکنترلی با شرکت ۱۶ تیم در سالن شهدای شهرک امامیه دماوند شهرستان دماوند آغاز شد.

رئیس هیأت کاراته شهرستان دماوند در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار عصر شرق اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات کاراته در سال گذشته انجام و امسال نیز دومین دوره لیگ کاراته غیرکنترلی آغاز شد.

مهدی موحد افزود: این دوره با حضور ۱۶ تیم در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدها برگزار می‌شود که از رده سنی هشت تا ۲۱ سال حضور دارند.

وی ادامه داد: این مسابقات برای دومین بار است که در شهرستان دماوند انجام می‌شود که در رده نونهالان به صورت تک بازی و نوجوانان، جوانان و امیدها به صورت رفت و برگشت صورت می‌گیرد.

رئیس هیأت کاراته شهرستان دماوند تصریح کرد: این مسابقات به مدت سه ماه در ۶ هفته به صورت یک هفته در میان در سالن‌های متعدد شهرستان انجام می‌شود که نخستین هفته و افتتاحیه این دوره امروز انجام شد.

موحد بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات کشف استعداد لیگ است که در سال گذشته از بازتاب خوبی برخوردار بوده‌ایم و همچنین آمادگی جسمانی افراد در این مدت بالا می‌رود و برای مسابقات کشوری و استانی آماده می‌شوند.

وی ادامه داد: در این مسابقات از کمربند نارنجی و مبتدی تا کمربند مشکی و حرفه‌ای شرکت می‌کنند که حتی بسیاری از افراد چندین دوره قهرمان کشور بوده‌اند.

برای مشاهده ادامه تصاویر کلیک کنید

انتهای پیام/ر